Kitap ÖzetleriRoman özetleri

Çekiliş! Misis Kitap’tan 2 kişiye Kusursuz Evcil Sunum Seti Hediye!

Uzun süredir bloggerda çekiliş yapmıyordum. "Hep instagramda çekiliş yapıyorsunuz biraz da blogger takipçileriniz için çekiliş yapın," diyenler oluyordu, haklılardı. Bu çekiliş onlara geliyor. 🙂 Zorunlu çok şart koymadım. Katılırken onu bunu görüp de "Öf bu ne?" demesin kimse diye.
Ayrıca sunum setini yakından bizzat görmüş biri olarak kesinlikle bu fırsatı kaçırmayın derim. Bardağı, çantası ve ciltli kitabı şahane. Çok özenildiği belli yani. 🙂
Çekiliş rafflecopter üzerinden yapacağım. Kazananlar random belirlensin herhangi bir haksızlık olmasın.
Şartlarımız uygulama üzerinde yazıyor ama ben bir kere daha yazayım.
Yayınevini, varsa instagram hesabınız instagram adresinden takip etmek yoksa youtube hesabından takip etmeniz. Her ikisini de kullanıyorsanız eğer 2 yerden de takip edebilirsiniz, böylece fazladan şart yerine getirdiğiniz için çekiliş için bir değil iki hakka sahip olursunuz.
Blogun yorum paneline de size ulaşabileceğim bir mail adresi veya instagram hesabınızı yorum olarak bırakırsanız, size ulaşmak açısından iyi olur. Böylece kazandığınızda sizinle iletişime geçebilirim.
Mutlaka yerine getirmeniz gereken şartlar bunlar fakat daha fazla katılım hakkı elde etmek isterseniz açılan seçenekleri yerine getirebilirsiniz.
Youtube veya Instagram kullanmıyorsanız kutucuğa kullanmıyorum yazmanız yeterli fakat illaki birini yerine getirmek zorundasınız, yani her iki seçeneğe de kullanmıyorum yazamazsınız, aksi halde katılımınız sayılmayacaktır.
Herkese bol şans.
Unutmadan, çekiliş 2 hafta sürecek ve kargo yayınevine ait. Siz herhangi bir ücret ödemeden, kupa + çanta + kitap üçlüsüne sahip olabileceksiniz. 🙂
a Rafflecopter giveaway

Related Articles

Horoz Değirmeni Kitabı Özeti

admin

Kırk Yıl kitap özeti – Halid Ziya Uşaklıgil

Gördüğüne Asla İnanma Kitap Özeti