Kitap ÖzetleriRoman özetleri

Evli Barklı – Emma Chase (Tangled #4)

Bookstagram || Kristal Kitap (@kristalkitap)'in paylaştığı bir gönderi ()

Drew'i okumak çok eğlenceli! Seriyi Karmakarışık ile sevmiş, Darmadağınıkta sıkılmış biri olarak "Sonunda!" dedim. Yani Kate'tense Drew'i okumak çok çok daha iyi.
Bu yakışıklı egolu, aşık ve bencil çocuğu özlemişim. Hem de nası. Bir çırpıda bitirdim çünkü. Elimden bırakmadan aktı gitti. Evli Barklı'yla seriye hoş bir veda olmuş. Üzüldüm de bir yandan bitiyor diye. ☹

“Evli Barklı yine alabildiğine keyifli ve komik. Bu hepimizin istediği son.” –Christina Lauren
Karmakarışık, Darmadağınık ve Sıkı Fıkı’nın New York Times çoksatan yazarı Emma Chase’in kaleminden çıkan ve seriyi finale bağlayan bu romanda, Drew ile Kate yaklaşan düğünlerini sabırsızlıkla bekliyorlar fakat önlerinde atlatmaları gereken bir bekârlığa veda partisi var!
Hayatım boyunca hiçbir zaman evlilik hayalleri kurmadım. Ama Kate imkânsızı başardı ve beni değiştirdi. Sanırım daha önce de tek kelimeyle harika olduğum konusunda siz de benim gibi düşünüyorsunuz, biliyorum… ama itiraf etmeliyim ki şimdi eskisinden bile iyiyim! Bugüne uzanan yolculukta ne badireler atlattık gerçi. Ancak Yunan trajedilerinde görülebilecek pek çok engelle, türlü hatayla ve yanlış anlaşılmalarla uğraştık durduk. Fakat birbirimize duyduğumuz sonu gelmez arzu, sınır tanımaz hayranlık ve bitmek tükenmek bilmeyen aşkla bu zorlukları geride bırakmayı başardık. Bunlardan bahsetmişken, geçen hafta sonu yaşanan bazı beklenmedik gelişmeler bir sorun teşkil edebilirdi tabii. Bu… nasıl desem… geçmem gereken son sınav gibi bir şeydi. Aklınızdan ne geçtiğini biliyorum: Bu sefer ne yaptın Tanrı aşkına! Ama hemen köpürmeyin. Beni yargılamadan ve hadım edilmemi talep etmeden önce olup bitenleri bir dinleyin.
Şimdi hazırsanız çılgın bir yolculuğa çıkıyoruz. Zaten başka ne bekliyordunuz ki?

Related Articles

En Son Yürekler Ölür Kitap Özeti

Sinekli Bakkal

Gizli Yönleriyle Atatürk Kitap Özeti