Kitap Özetleri

Songül Ünsal Günaydın Sızım Kitap Özeti

Songül Ünsal Günaydın Sızım Kitap Özeti

Günaydın Sızım” 2017 Olimpos Yayınlarından çıkan 192 sayfalık bir kitap. “Günaydın Sızım” kitabının yazarı Türk Edebiyatının genç kadın yazarlarından olan Songül Ünsal. “Günaydın Sızım Kitap Özeti“ne baktığımızda ise Songül Ünsal aşk acısını kendine özgü bir üslupla anlatıyor.

Songül Ünsal Günaydın Sızım kitabından küçük bir bölüm

NE OLUR GERİ DÖNME

Alışmışım bir daha sevilmeyeceğime. Yeni birisine yer yok bende. “Bu da aynıdır.” düşüncesi en büyük ön yargım olarak kaldı.

Tamam, kabul ediyorum hoş değil ama olmuyor. Ben yo­ruldum. Çiçekli penceremden kaç insan uğurladım hatırla­mıyorum. Kaç kış geçti bilmiyorum ama geçmedi içimdeki sızılar.

Acı çekmek sıkıntı değil, buna zaten bünyem alışmış. İçindekileri anlatacak kadar kimseyi samimi bulmuyor ol­mam sıkıntı, bunun bir tık üstü paranoyaklık zaten.

Gücüm kalmamış. Koşarak gittiklerimden koşarak uzak­laşmışım. Yarım yamalak gülüşlerim elimde kalan son sila­hım benim. Asla ama asla acılanma isabet etmese bile vaz­geçmiyorum gülmekten.

Yine de kimseye “O beni sev diyemezsin. Bu bü­yük ayıp olur. Belki şu an aklına gelmiyorum ama ne zaman ki birisini sevecek olsan işte o zaman geleceğim aklına. Bir şarkının nakaratında…

Songül Ünsal kaleme aldığı Günaydın Sızım tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Kitap özetleri için tıklayınız!

Related Articles

Murtaza Kitap Özeti (Ayrıntılı Özet)

admin

Kahraman Tazeoğlu – Bukre – Kitap Roman Özeti Hakkında

admin

3 Fitness goals you need to ditch immediately, according to a pro

admin