Vay be. Başlarda hiç elim gitmemişti kitaba. Dikkatimi ne çekiyordu ne de en ufak bi albeni yaratıyordu bende. Fakat adam akıllı başına oturunca akıp gitti. @dexpub dan daha önce çıkmış olan Bininci Kat kulvarında sadece fantastik değil. Rahatlıkla onu sevdiyseniz bunu da seversiniz diyebilirim.
Ira'nın olaylardaki rolünü çözemiyorum sadece. Her skandalın arkasında kesinlikle onun parmağı var. O çok belli ama çıkarı ne? İşte en çok onu merak ediyorum. Serinin devam kitaplarını sabırsızlıkla bekliyorum ben. Neler olacak olaylar nereye bağlancak merak içindeyim.
Gossip Girl ve Pretty Little Liars kadar çarpıcı olmasa da o tip hikayelerden hoşlananların ilgisini çeker bence.
Bu arada fark ettim ki bu kitapta bir çırpıda bitmiş. Öğlen gibi başına oturmuştum. Akşama bitti kitap. Ne kadar akıcı ve sürükleyici olduğunun bir kanıtı olabilir diye kabul edilir mi sizce?

Kusursuz İdoller hiç de göründükleri gibi değiller!
Rakipsiz, yalanların gölgesinin en güzel hayalleri en karanlık kâbuslara dönüştürdüğü bir serinin ilk kitabı.
Hollywood’da herkes önemli biri olup bu dünyanın bir parçası haline gelmek ister. Ama bir kere içeri girdiniz mi artık geriye dönüş yoktur! Ve bu kural kimse için istisna değildir!
Gazeteci olmak için her şeyi göze alacak kadar hırslı Layla Harrison; oyunculuk kariyeri için ailesini bile karşısına almaktan korkmayan Aster Aminpour; varlığından haberi olmayan babasına büyük bir rock yıldızı olabileceğini kanıtlamaya çalışan Tommy Phillips.
Ve bu üç gencin birbirlerine rakip olmalarını sağlayan bir yarışma:
Rakipsiz Gece Hayatı kulüplerinin tanıtımcısı olmak…
Üçünün de başarması gereken bir görev vardır, ünlü yıldız Madison Brooks’u kendi kulüplerine çekmek. Ancak Madison Brooks’un ortadan kayboluşuyla hayalleri bir anda suya düşer.
Artık yarışmayı kazanmak hayattaki en küçük dertleridir, çünkü polise göre üçü de Madison’ın kayboluşunda şüphelidir.

Bir önceki yazımız olan Aşk Tatili - Ekin Atalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.